برنامه Muscle Blasting : تناسب اندام ها

برنامه Muscle Blasting یکی از اپلیکیشن های جامع و کاربردی برای تناسب و پرورش اندام است و تفاوتی که با اپلیکیشن های رقیب و مشابه خود دارد این است که اکثر اندام ها و ماهیچه های بدن را هدف می گیرد. با استفاده از اپلیکیشن Muscle Blasting می توانید با تقویت عضلات ناحیه شکمی و بازو های خود شکل و فرم ایده آل بدنی خود را در کمترین زمان به دست آورید. تنها کافیست چند دقیقه تا یک ساعت تمرینات ورزشی اپلیکیشن را در برنامه ی روزانه ی خود بگنجانید تا نتیجه ی دلخواه برای عضلاتتان پدیدار شود.

برنامه Muscle Blasting

در برنامه Muscle Blasting نیاز به خرید یا داشتن هیچگونه وسیله و تجهیزات ورزشی نیست و تنها با دنبال کردن حرکات در گوشی یا تبلت اندرویدی می توانید به نتیجه ی مطلوب دست یابید. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید با دنبال کردن روتین ساده ی ارائه شده توسّط برنامه می توانید به تناسب اندام مورد نظر خود به آسانی دست پیدا کنید. تمرینات از ساده ترین نوعشان آغاز شده تا سبب دلسردی و زدگی کاربر نشود امّا برای دریافت نتیجه ی مطلوب لازم است تا هر روز مدّت 30 دقیقه به این اپلیکیشن اختصاص دهید.

QRCode
دانلود

لینک گوگل پلی

نیازمند اندروید نسخه 5 یا جدید تر

درباره ی حمیدرضا

حمیدرضا هستم فارغ التحصیل رشته الکترونیک. رشته ام و کامپیوترها و موبایل و اینترنت و گیمینگ گوشه ای از علائق من هستن. زنده باد مایکروسافت!

این پست هم توصیه می شود:

برنامه Fighting Trainer

برنامه Fighting Trainer : آموزش هنرهای رزمی

برنامه Fighting Trainer را می توان یکی از کاملترین و جالب ترین برنامه های آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.