برنامه تقویت لغات برای آزمون آیلتس : IELTS Vocabulary

آزمون آیلتس نیز مانند آزمون تافل یکی از آزمون های مرجع جهت ورود به دانشگاه های خارجی و مقطع دکتری است. چه قصد مهاجرت داشته باشید و چه قصد ورود به دانشگاه و یا حتّی جهت استفاده از بسیاری از فرصت های شغلی، آشنایی با زبان انگلیسی و اثبات تسلط خود به این زبان به وسیله ی یک مدرک ضروری است. اگر تصمیم دارید در هر یک از انواع آزمون های سنجش مهارت در زبان انگلیسی شرکت کنید، برنامه تقویت لغات برای آزمون آیلتس : IELTS Vocabulary پیشنهاد ما به شماست. با این اپلیکیشن آموزش لغات ضروری اینگونه آزمون ها بر پایه ی به کارگیری آن ها در جملات و داستان ها انجام می پذیرد و زبان آموز می تواند با تجربه ی نحوه ی استفاده از لغات در جملات، درک بهتری از معنای هر لغت داشته باشد. البته دیکشنری داخلی اپلیکیشن برای هر لغت توضیح مختصری نیز ارائه می دهد.

برنامه تقویت لغات برای آزمون آیلتس : IELTS Vocabulary برنامه تقویت لغات برای آزمون آیلتس : IELTS Vocabulary

بخش دیگر اپلیکیشن آزمون های آن هستند که جهت تثبیت و سنجش میزان یادگیری کاربر به کار می روند و بسیار هم مؤثّر هستند. آزمون ها در غالب جای خالی، تستی و پر کردنی هستند و از میان آخرین مجموعه لغات نمایش داده شده به کاربر هستند. طبق ادعای سازندگان با پایان تمامی برنامه ی آموزشی اپلیکیشن می توانید چیزی بالغ بر 7000 لغت انگلیسی را فرا بگیرید. اگرچه بخش غیر رایگان نیز در برنامه وجود دارد و نتوانستیم تشخیص دهیم که آیا این 7000 لغت با احتساب بخش غیر رایگان اپلیکیشن است یا خیر. اما به هر حال دانلود و نصب برنامه تقویت لغات برای آزمون آیلتس : IELTS Vocabulary را به همه ی افرادی که به دنبال یادگیری و تثبیت لغات بیشتر هستند توصیه می کنیم. ناگفته نماند که لغات برای هر سطح از مبتدی تا پیشرفته در برنامه موجود است به همین دلیل است که می گوئیم برای اکثر کاربران قابل استفاده است.

QRCode
دانلود

لینک گوگل پلی

نیازمند اندروید 4.1 یا جدید تر

درباره ی حمیدرضا

حمیدرضا هستم فارغ التحصیل رشته الکترونیک. رشته ام و کامپیوترها و موبایل و اینترنت و گیمینگ گوشه ای از علائق من هستن. زنده باد مایکروسافت!

این پست هم توصیه می شود:

حل مشکل JsonException: A possible object cycle was detected در ASP.Net Core

هاست رایگان ویندوز ASP.NET Core

بسیاری از تازه کاران در زمینه ی برنامه نویسی نیاز به امکان به اجرا در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.