برنامه توییتر اندروید : Twitter for Android

برنامه توییتر اندروید اپلیکیشن غول شبکه اجتماعی توییتر است که مدّت هاست تبدیل به مکان مناسبی برای اظهارات مردم عادی گرفته تا حتّی معروف ترین سیاستمداران و بزرگان کشور ها گشته است. از رئیس جمهور ایالات متّحده گرفته تا کشور خودمان ایران در این شبکه ی اجتماعی اظهار نظر می کنند. وجود چنین اشخاصی در این شبکه ی اجتماعی باعث شده تا به کاربران علاوه بر شبکه ی اجتماعی برای سرگرمی و خبر خوانی، به عنوان مکانی رسمی و قابل اعتماد برای ارتباط با اشخاص مهم و رسمی کشور شناسانده شود. اگرچه نزدیک به تمامی افراد مهم و شخصیت های سیاسی کشورمان در این شبکه ی اجتماعی حضور فعّال دارند امّا کاربران عادی و مردم بدون استفاده از ترفند های گذر از سدّ مسدود سازی ها نمی توانند به این شبکه ی اجتماعی دسترسی پیدا کنند. اپلیکیشن توییتر نیز از این قاعده مستثنی نیست و در ایران و با اینترنت ایران و بدون تغییر آی پی استفاده از آن امکان پذیر نیست.

برنامه توییتر اندروید

برای استفاده از برنامه توییتر اندروید کافی است یکبار در سایت توییتر ثبت نام کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را انتخاب کنید. بدیهی است که انجام این کار در داخل اپلیکیشن نیز امکان پذیر است.

QRCode
دانلود

لینک گوگل پلی

نیازمند اندروید نسخه 4 یا جدید تر

درباره ی حمیدرضا

حمیدرضا هستم فارغ التحصیل رشته الکترونیک. رشته ام و کامپیوترها و موبایل و اینترنت و گیمینگ گوشه ای از علائق من هستن. زنده باد مایکروسافت!

این پست هم توصیه می شود:

برنامه چت بدون هویت Ablo

برنامه چت بدون هویت Ablo

اگرچه ما ایرانیان مردمانی اجتماعی و عموماً برون گرایی هستیم که روابط خانوادگی و فامیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.