برنامه تاکسی اینترنتی تپسی Tap30

برنامه تاکسی اینترنتی تپسی یکی دیگر از اپلیکیشن های کرایه تاکسی اینترنتی است. به کمک Tap30 می توانید در هر کجای ایران وتنها به کمک دستگاه هوشمند خود از سرویس تاکسی های اینترنتی استفاده کنید. این سرویس ها در ایران پس از کپی برداری یا الگوبرداری از شرکت معروف و موفق اروپایی اوبر انجام گرفته و بومی سازی شده است. یکی از مزیت های بزرگ و خوب تاکسی های اینترنتی مقرون به صرفه بودن آن ها است. به طوریکه این موضوع بسیاری از آژانس های کرایه اتومبیل سنتی را به تعطیلی کشانده است. علاوه بر این، سهولت و امنیت استفاده از این گونه اپلیکیشن ها نقاط مثبت دیگر آن ها است. در اپلیکیشن های کرایه تاکسی اینترنتی قابلیت انتخاب راننده توسط مسافر وجود دارد و همینطور می توان از هزینه ی سفر به مقاصد مختلف، پیش از کرایه تاکسی مطلع شد.

برنامه تاکسی اینترنتی تپسی Tap30

یکی از ویژگی های خوب دیگر برنامه تاکسی اینترنتی تپسی این است که به افرادی که تا به حال از این سرویس تاکسی اینترنتی استفاده نکرده اند، اعتبار هدیه ای در نظر می گیرد. بنابرین با نصب آن می توانید اولین سفر خود را به رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای انجام دهید.

QRCode
دانلود

نیازمند اندروید نسخه 4.2 یا جدید تر

لینک گوگل پلی

درباره ی حمیدرضا

حمیدرضا هستم فارغ التحصیل رشته الکترونیک. رشته ام و کامپیوترها و موبایل و اینترنت و گیمینگ گوشه ای از علائق من هستن. زنده باد مایکروسافت!

این پست هم توصیه می شود:

دانلود تهران گردی

دانلود تهران گردی : اپلیکیشن دیدنی های تهران

شهر تهران مملو از مکان های جالب و دیدنی و فرهنگی برای تفریح توریست ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.