بازی برق رسانی به شهر : Balance

بازی برق رسانی به شهر : Balance

بازی برق رسانی به شهر : Balance یکی از بازی های فکری و معمایی است که علاوه بر درگیر کردن فکر بازیکن می تواند برای مدت ها او را سرگرم کند. در این بازی می بایست به تک تک خانه های موجود در شهر برق رسانی شود و در حالی این عمل انجام شود که برای هیچ یک از قسمت های مدار انتقال مشکلی از قبیل قطعی یا اضافه بار پیش نیاید. گفتن این ها ساده اما پیاده کردن این ملزومات در عمل نیازمند فکر و بررسی دقیق است. با انجام این بازی می توانید گوشه ای از طراحی ها و ملاحظات صورت گرفته توسط مهندسین رشته ی برق را تجربه کنید. البته بازی قسمت های محاسباتی را کنار گذاشته و فقط از نظر مدارات و انتقال نیرو تمرکز کرده است. با طراحی ظاهری جالب و کودکانه بهترین انتخاب برای این رده ی سنی است که البته مراحل فوق العاده دشوار نیز در این میان وجود دارد که ممکن است بسیاری از بزرگسالان نیز از عهده ی آن بر نیایند.

بازی برق رسانی به شهر : Balance

اگر به بازی های در سبک معمایی و پازل علاقه دارید، بازی برق رسانی به شهر : Balance یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین نمونه های این سبک برای پلتفرم موبایل است.

QRCode
دانلود

لینک گوگل پلی

نیازمند اندروید 4.1 یا جدید تر

درباره ی حمیدرضا

حمیدرضا هستم فارغ التحصیل رشته الکترونیک. رشته ام و کامپیوترها و موبایل و اینترنت و گیمینگ گوشه ای از علائق من هستن. زنده باد مایکروسافت!

این پست هم توصیه می شود:

بازی پرش از روی کاشی: Tiles Hop

بازی پرش از روی کاشی: Tiles Hop

تقریباً همه ی ما می دانیم که بازی های پلتفرم موبایل صرفاً برای سرگرمی های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.